Registration types (8.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Label
sv: Etikett

en: Display
sv: Visa

en: Page title
sv: Sidtitel

en: Custom
sv: Anpassad

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: About
sv: Om

en: Registration type
sv: Typ av registrering
