Registration types (8.x-1.0-alpha2) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: disabled
am: የቦዘነ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: ID
am: አይዲ

en: Page title
am: የገፅ ርዕስ

en: Custom
am: ብጁ
