Registration types (8.x-1.0-alpha2) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: enabled
el: ενεργοποιημένο

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: disabled
el: απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Label
el: Ετικέτα

en: Display
el: Εμφάνιση

en: Page title
el: Τίτλος σελίδας

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: About
el: Περί
