Registration types (8.x-1.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: enabled
eu: gaituta

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: disabled
eu: ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Label
eu: Etiketa

en: Display
eu: Bistaratu

en: ID
eu: IDa

en: Page title
eu: Orriaren izenburua

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: About
eu: (r)i buruz
