Registration types (8.x-1.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: enabled
ro: activat

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: disabled
ro: dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Label
ro: Etichetă

en: Display
ro: Afișaj

en: Page title
ro: Titlul paginii

en: Custom
ro: Personalizat

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: About
ro: Despre
