Registration types (8.x-1.0-alpha3) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: disabled
ast: desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Label
ast: Etiqueta

en: Display
ast: Pantalla

en: Page title
ast: Títulu de la páxina

en: Custom
ast: Personalizáu
