Registration types (8.x-1.0-alpha3) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: enabled
dz: ལྕོགས་ཅན་

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: disabled
dz: ལྕོགས་མིན་བཟོ་ཡོདཔ།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Page title
dz: ཤོག་ལེབ་ཀྱི་མགོ་མིང་།

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་
