Registration types (8.x-1.0-alpha4) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: enabled
ca: habilitat

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: disabled
ca: inhabilitat

en: Description
ca: Descripció

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Label
ca: Etiqueta

en: Display
ca: Visualització

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: About
ca: Detalls

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.
