Registration types (8.x-1.0-alpha4) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: disabled
eo: malŝaltita

en: Description
eo: Priskribo

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Label
eo: Etikedo.

en: ID
eo: Identigilo

en: Page title
eo: Paĝa titolo

en: Custom
eo: Propra
