Registration types (8.x-1.0-alpha4) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: enabled
et: lubatud

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: disabled
et: keelatud

en: Description
et: Kirjeldus

en: Enabled
et: Lubatud

en: Label
et: Nimetus

en: Display
et: Kuva

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Custom
et: Kohandatud

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: About
et: Programmist
