Registration types (8.x-1.0-alpha4) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: enabled
ku: چالاکە

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Description
ku: دەربارە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Label
ku: پێناس

en: Page title
ku: ناونیشانی په‌ڕه‌

en: Custom
ku: درووستکراو

en: About
ku: دەربارە
