Registration types (8.x-1.0-alpha4) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: disabled
os: хицæн у

en: Description
os: Афыст

en: Enabled
os: Иу у

en: Label
os: Нысан
