Registration types (8.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: enabled
bg: включено

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: disabled
bg: деактивиран

en: Description
bg: Описание

en: Enabled
bg: Активиран

en: Label
bg: Заглавие

en: Display
bg: Дисплей

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: Custom
bg: Персонализиран
