Registration types (8.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: enabled
bo: ནུས་ཡོད་བསྒྱུར་ཚར་བ

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: disabled
bo: ནུས་མེད་བཟོས་འདུག

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Display
bo: མངོན་འཆར

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Page title
bo: དྲ་ངོས་ཁ་བྱང

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: About
bo: གསལ་བཤད
