Registration types (8.x-1.0-beta1) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: disabled
bs: onemogućeno

en: Description
bs: Opis

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Label
bs: Oznaka

en: Display
bs: Prikaz

en: Page title
bs: Naslov stranice

en: Custom
bs: Prilagođen
