Registration types (8.x-1.0-beta1) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: enabled
mr: कार्यरत केले

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: disabled
mr: असमर्थ

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Display
mr: दाखवा

en: ID
mr: आय डी

en: Page title
mr: पृष्ठ शीर्षक
