Registration types (8.x-1.0-beta1) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Label
my: အညွန်း

en: Page title
my: စာမျက်နှာ၏ ခေါင်းစဉ်

en: About
my: အကြောင်း
