Registration types (8.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: enabled
pl: włączone

en: Delete
pl: Usuń

en: disabled
pl: wyłączone

en: Description
pl: Opis

en: Enabled
pl: Włączone

en: Label
pl: Etykieta

en: Display
pl: Wyświetlanie

en: Page title
pl: Tytuł strony

en: Custom
pl: Własne

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: About
pl: O stronie

en: Tab title
pl: Tytuł zakładki

en: Registration type
pl: Typ rejestracji
