Registration types (8.x-1.0-beta1) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Description
ps: سپړنه

en: ID
ps: پېژند

en: Page title
ps: پاڼې سرلیک

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: About
ps: په اړه
