Registration types (8.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: enabled
ru: включено

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: disabled
ru: отключено

en: Description
ru: Описание

en: Enabled
ru: Включено

en: Label
ru: Метка

en: Display
ru: Отображение

en: Page title
ru: Заголовок страницы

en: Custom
ru: Собственная

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: About
ru: Информация

en: Tab title
ru: Название вкладки

en: Custom path
ru: Пользовательский путь
