Registration types (8.x-1.0-beta1) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: disabled
sq: jo aktiv

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Page title
sq: Titulli i faqes

en: Custom
sq: E personalizuar

en: About
sq: Informacione
