Registration types (8.x-1.0-beta2) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: enabled
da: aktiveret

en: Delete
da: Slet

en: disabled
da: deaktiveret

en: Description
da: Beskrivelse

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Label
da: Etiket

en: Page title
da: Sidetitel

en: Other
da: Anden

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: Machine name
da: Internt navn

en: About
da: Om

en: Custom path
da: Tilpasset sti
