Registration types (8.x-1.0-beta2) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Status
is: Støða

en: Delete
is: Strika

en: disabled
is: óvirkjað

en: Description
is: Lýsing

en: Enabled
is: Virkjað

en: Page title
is: Yvirskrift á síðu

en: Other
is: Annað

en: Machine name
is: Maskinnavn

en: About
is: Um
