Registration types (8.x-1.0-beta2) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: enabled
is: virkt

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: disabled
is: óvirkt

en: Description
is: Lýsing

en: Enabled
is: Virkt

en: Label
is: Merking

en: Display
is: Sýna

en: ID
is: Kenni

en: Page title
is: Titill síðu

en: About
is: Um
