Registration types (8.x-1.0-beta2) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: disabled
pa: ਆਯੋਗ ਹੈ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Page title
pa: ਪੇਜ਼ ਟਾਈਟਲ

en: Other
pa: ਹੋਰ
