Registration types (8.x-1.0-beta2) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: enabled
sk: povolené

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: disabled
sk: vypnuté

en: Description
sk: Popis

en: Enabled
sk: Povolené

en: Label
sk: Označenie

en: Display
sk: Zobraziť

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Other
sk: Ostatné

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: About
sk: Informácie o

en: content @type: deleted @label.
sk: @type: @label bol odstránený.
