Registration types (8.x-1.0-beta2) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: enabled
sl: omogočeno

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: disabled
sl: onemogočeno

en: Description
sl: Opis

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Label
sl: Oznaka

en: Display
sl: Prikaz

en: Page title
sl: Naslov strani

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: About
sl: O modulu
