Registration types (8.x-1.0-beta3) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: enabled
cs: zapnuto

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: disabled
cs: vypnuto

en: Description
cs: Popis

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Label
cs: Popisek

en: Display
cs: Zobrazit

en: Page title
cs: Název stránky

en: Other
cs: Jiné

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Machine name
cs: Strojový název

en: About
cs: Popis

en: content @type: deleted @label.
cs: obsah @type: smazán @label
