Registration types (8.x-1.0-beta3) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: disabled
cy: analluog

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Display
cy: Dangos

en: Page title
cy: Pennawd y dudalen

en: Other
cy: Arall
