Registration types (8.x-1.0-beta3) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: enabled
fi: käytössä

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: disabled
fi: ei käytössä

en: Description
fi: Kuvaus

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Label
fi: Tunnus

en: Display
fi: Näyttö

en: Page title
fi: Sivun otsikko

en: Other
fi: Muu

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: About
fi: Tietoja
