Registration types (8.x-1.0-beta3) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: disabled
jv: mati

en: Description
jv: Katrangan

en: Enabled
jv: Urip

en: Label
jv: Judul

en: Display
jv: Tampilan

en: Page title
jv: Judhul kācā

en: Other
jv: Liyané

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: About
jv: Ngenani
