Registration types (8.x-1.0-beta3) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: enabled
si: සක්‍රීය කලා

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: disabled
si: සක්‍රීය නොවන

en: Description
si: විස්තරය

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Label
si: ලේබලය
