Registration types (8.x-1.0-beta3) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Description
sr: Опис

en: Enabled
sr: Укључено

en: Label
sr: Ознака

en: Display
sr: Приказ

en: ID
sr: ИД

en: Page title
sr: Наслов стране
