Registration types (8.x-1.0-beta3) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: enabled
ug: ئېچىلدى

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: disabled
ug: تاقالدى

en: Description
ug: بايانى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Label
ug: بەلگە

en: Display
ug: كۆرسىتىش

en: Page title
ug: بەت تېمىسى

en: Other
ug: باشقا

en: About
ug: ھەققىدە
