Registration types (8.x-1.0-beta4) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: enabled
kk: қосулы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: disabled
kk: рұқсат етілмеген

en: Description
kk: Сипаттама

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Label
kk: Атауы

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Other
kk: Басқа
