Registration types (8.x-1.0-beta3) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: enabled
te: చేతనం చేయబడింది

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: disabled
te: అచేతనం

en: Description
te: వివరణ

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Label
te: లేబుల్

en: Display
te: చూపు

en: Page title
te: పేజీ శీర్షిక

en: Other
te: ఇతర

en: About
te: గురించి
