Registration types (8.x-1.0-beta4) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: enabled
vi: bật

en: Status
vi: Trạng thái

en: Delete
vi: Xóa

en: disabled
vi: tắt

en: Description
vi: Mô tả

en: Enabled
vi: Bật

en: Label
vi: Nhãn

en: Display
vi: Hiển thị

en: ID
vi: Mã

en: Page title
vi: Tiêu đề trang

en: Other
vi: Khác

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: About
vi: Giới thiệu
