Related Nodes Block (1.0.0-rc1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Previous
mr: मागील

en: Next
mr: पुढील

en: Node
mr: शाखा

en: Ignore
mr: दुर्लक्ष करा

en: Random
mr: अननुक्रमाने
