Related Nodes Block (1.0.0-rc2) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Previous
ar: السابق

en: Next
ar: التالي

en: Content Types
ar: أنواع المحتوى

en: Node
ar: العقدة

en: Exclude
ar: إقصاء

en: Nodes
ar: العقد

en: Ignore
ar: تجاهل

en: Counter
ar: عداد

en: Random
ar: عشوائي

en: Limit
ar: حد

en: Blocks
ar: الصناديق

en: About
ar: حول
