Related Nodes Block (1.0.0-rc2) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Previous
gu: પાછળનું

en: Next
gu: આગળ

en: Content Types
gu: વિષયાર્થ ના પ્રકારો

en: Node
gu: નોડ

en: Exclude
gu: બાકાત

en: Ignore
gu: અવગણો

en: Limit
gu: મર્યાદા

en: Select
gu: પસંદ કરો

en: About
gu: વિશે
