Related Nodes Block (1.0.0-rc2) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Previous
is: Fyrri

en: Next
is: Næsta

en: Node
is: Nóða

en: Include
is: Telja með

en: Exclude
is: Skilja eftir

en: Nodes
is: Nóður

en: Ignore
is: Hunsa

en: Last
is: Síðasta

en: First
is: Fyrsta

en: Blocks
is: Blokkir

en: About
is: Um
