Related Nodes Block (1.0.0-rc2) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next
lt: Kitas

en: Node
lt: Mazgas

en: Include
lt: Įterpti

en: Exclude
lt: Išskirti

en: Nodes
lt: Mazgai

en: Ignore
lt: Ignoruoti

en: Counter
lt: Skaitliukas

en: Last
lt: Paskutinis

en: Random
lt: Atsitiktinis

en: First
lt: Pirmas

en: Limit
lt: Limitas

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Blocks
lt: Blokai

en: About
lt: Apie

en: Negate the condition
lt: Neigimo sąlyga
