Related Nodes Block (1.0.0-rc2) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Previous
ug: ئالدىنقى

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Last
ug: ئاخىرقى

en: Random
ug: ئىختىيارىي

en: First
ug: بىرىنچى

en: Blocks
ug: تارماق رايون

en: About
ug: ھەققىدە
