Related Nodes Block (1.0.0-rc3) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Previous
bo: གོང་གི

en: Next
bo: འོག་མ

en: Content Types
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས།

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Exclude
bo: ཚུད་མི་དགོས་པ

en: Nodes
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Random
bo: ངེས་མེད

en: First
bo: དང་པོ

en: Select
bo: གདམ་གསེས

en: Blocks
bo: ལྷུ་ལག

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Display Type
bo: མངོན་འཆར་བྱེད་སྟངས།
