Related Nodes Block (1.0.0-rc3) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Previous
eo: Antaŭa

en: Next
eo: Sekva

en: Node
eo: Nodo

en: Nodes
eo: Nodoj

en: Ignore
eo: Ignoru

en: Blocks
eo: Blokoj
