Related Nodes Block (1.0.0-rc3) - en to fr translation catalogue (22 entries)

en: Previous
fr: Précédent

en: Next
fr: Suivant

en: Content Types
fr: Types de contenu

en: Node
fr: Nœud

en: Include
fr: Inclure

en: Exclude
fr: Exclure

en: Nodes
fr: Nœuds

en: Ignore
fr: Ignorer

en: Counter
fr: Compteur

en: Last
fr: Dernier

en: Random
fr: Au hasard

en: First
fr: Premier(e)

en: Limit
fr: Limite

en: Select
fr: Sélectionner

en: Blocks
fr: Blocs

en: Skip
fr: Passer

en: About
fr: À propos

en: Most Viewed
fr: Les plus vus

en: Display Type
fr: Type d'affichage

en: How to use
fr: Comment l'utiliser

en: View Mode
fr: Mode d'affichage

en: Negate the condition
fr: Inverser la condition
