Related Nodes Block (1.0.0-rc3) - en to hu translation catalogue (20 entries)

en: Previous
hu: Előző

en: Next
hu: Következő

en: Content Types
hu: Tartalomtípusok

en: Node
hu: Tartalom

en: Include
hu: Befoglalás

en: Exclude
hu: Kizárás

en: Nodes
hu: Tartalmak

en: Ignore
hu: Mellőz

en: Counter
hu: Számláló

en: Last
hu: Utolsó

en: Random
hu: Véletlenszerű

en: First
hu: Első

en: Limit
hu: Korlát

en: Select
hu: Kiválasztás

en: Blocks
hu: Blokkok

en: Skip
hu: Kihagy

en: About
hu: Leírás

en: Display Type
hu: Megjelenítés típusa

en: View Mode
hu: Nézetmód

en: Negate the condition
hu: A feltétel negálása
