Related Nodes Block (1.0.0-rc4) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Previous
sk: Predchádzajúce

en: Next
sk: Ďalej

en: Content Types
sk: Typy obsahu

en: Node
sk: Uzol

en: Include
sk: Vrátane

en: Exclude
sk: Vylúčiť

en: Nodes
sk: Uzly

en: Ignore
sk: Ignorovať

en: Last
sk: Posledné

en: Random
sk: Náhodný

en: First
sk: Prvý

en: Select
sk: Zvoľte

en: Blocks
sk: Bloky

en: About
sk: Informácie o
