Related Nodes Block (1.0.0-rc4) - en to tr translation catalogue (17 entries)

en: Previous
tr: Önceki

en: Next
tr: Sonraki

en: Node
tr: Düğüm

en: Include
tr: Dahil et

en: Exclude
tr: Çıkar

en: Nodes
tr: Düğümler

en: Ignore
tr: Yoksay

en: Counter
tr: Sayaç

en: Last
tr: Son

en: Random
tr: Rastgele

en: First
tr: Birinci

en: Limit
tr: Sınır

en: Select
tr: Seç

en: Blocks
tr: Bloklar

en: Skip
tr: Atla

en: About
tr: Hakkında

en: Negate the condition
tr: Koşulu tersine çevir.
