Related Nodes Block (1.0.0-rc4) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Previous
vi: Trước

en: Next
vi: Tiếp

en: Content Types
vi: Các kiểu Nội dung

en: Nodes
vi: Các node

en: Ignore
vi: Bỏ qua

en: Last
vi: Cuối

en: Random
vi: Ngẫu nhiên

en: First
vi: Đầu tiên

en: Limit
vi: Giới hạn

en: Select
vi: Chọn

en: Blocks
vi: Khối

en: Skip
vi: Bỏ qua

en: About
vi: Giới thiệu

en: Most Viewed
vi: Xem nhiều nhất
